Filtrace a odsávací stoly

Filtrační a odsávací zařízení

Nabízíme filtrační zařízení českého výrobce s dlouholetou tradicí a vysokou kvalitou značky TIGEMMA. Filtrační zařízení jsou určená pro filtraci plynů a zplodin (emisí). Jinak řečeno pro oddělení tuhých prachových částic a filtraci plynů, které vznikají jako emise při termickém dělení kovového materiálu.

Ve spolupráci s firmou TIGEMMA dodáváme jako součást pálicích pracovišť filtrace různého typu

  • TIG FS
  • TIG FSD - výkon 1250 - 4850 m3/hod
  • CYKLONY - pro oddělení pouze tuhých částic, k odsávání jemné a nelepivé znečistěné vzdušniny pro průmyslové účely

Odsávací stoly k ochraně zdraví při termickém řezání kovů

Naše společnosti HONKYS a.s. spolupracuje s českým výrobcem s dlouholetou tradicí a vysokou kvalitou svých produktů TIGEMMA. A díky tomu Vám nabízíme odsávací stoly, které jsou nezbytné na každém pracovišti, kde probíhá termické dělení kovového materiálu. Odsávací stoly jsou vybavené speciálními sekcemi pro odsávání zplodin, a tudíž ochraňují zdraví pracovníků. Tyto pracovní plochy jsou navíc konstruovány tak, aby mohly být zatížené i velice silným plechem.

Zvolte si dle svých potřeb materiálový stůl

  • Stoly lehké řady s nosností do 390 kg/m2 - Stoly nové generace s lehkou konstrukcí a pracovní plochou 2000 x 6000 mm. Určené jsou pro řezání kovů s maximální tloušťkou 50 mm. Pořídíte je za velmi výhodnou cenu.
  • Stoly střední řady s nosností do 1800 kg/m2 - Stoly střední řady jsou sestaveny z několika modulů, jejichž kombinací vždy docílíte požadované pracovní délky. Stoly jsou určené pro materiály s tloušťkou 0 –220 mm.
  • Stoly těžké řady s nosností do 2400 kg/m2 - Stoly jsou sestaveny z  modulů, velkoobjemové záchytné vany a vybaveny systémem lamel proti vytažení při manipulací plechů magnety. Pro materiály s tloušťkou 0 –300 mm.
  • Pálicí rámy s nosností do 2400 kg/m2 - Alternativa k odsávacím stolům určená pro řezání kovů s maximální tloušťkou 300 mm. Rámy je možné dodat ve 3 velikostech. Ukládají se do prostoru pálicího stroje.

Odsávací stoly značky TIGEMMA zajišťují efektivní povrchového odsávání, které je v porovnání s odsáváním komerčně rozšířených stolů rovnoměrnější a účinnější. Plyn je vždy čistý na 99,99 %. Přečtěte si další informace o odsávacích stolech.

Máte zájem o filtraci, nebo odsávací stůl?

Kontaktujte nás

Ve spolupráci s firmou TIGEMMA dodáváme jako součást pracoviště materiálové stoly několika typů. Chcete-li pomoci s výběrem toho nejvhodnějšího, neváhejte nás kontaktovat.

+420 561 034 570      info@honkys.eu

 

© 2018 HONKYS a.s. – všechna práva vyhrazena