Šroubové kompresory

Šroubové kompresory jsou zapotřebí pro správné fungování pracoviště. Naši nabídku tvoří přístroje české značky ORLIK, jež má svou tradici a zkušenosti s výrobou již více než 60 let. Tyto šroubové kompresory produkují vysoce čistý stlačený vzduch.

 

Již v základní výbavě jsou kompresory vybavené filtrem, sušičkou a vzdušníkem. Stlačený vzduch je zapotřebí například pro zapálení plazmových hořáků. V některých případech jej lze použít také jako vířivý nebo dokonce řezací plyn plazmy pro otevírání sekčních dvířek stolu nebo pro čištění filtračních patron.

Nabízené šroubové kompresory

Ve spolupráci s firmou ORLIK dodáváme několik typů šroubových kompresorů.

 

Šroubové kompresory 4 - 90

Mikroprocesorově řízené šroubové kompresory, určené pro trvalý provoz, s plně automatickým řízením chodu kompresoru v závislosti na odběru stlačeného vzduchu.

 

Obecná charakteristika šroubových kompresorů řady ORL 4 - 90 X

  • unikátní mikroprocesorová řídící jednotka, umožňující řízení dalších až 3 kompresorů bez nutnosti osazení těchto kompresorů další řídící jednotkou. Obsahuje uživatelské funkce pro dálkový dohled i řízení okolních technologií
  • šroubový blok renomovaného světového výrobce
  • kompresor obsahuje řadu kontrolních a bezpečnostních prvků zajišťujících bezproblémový chod kompresoru

Kompletní nabídku a přehled technických parametrů si můžete prohlídnout přímo na stránkách výrobce.

Máte zájem o šroubový kompresor, nebo potřebujete poradit s jeho výběrem?

Kontaktujte nás

Firma ORLÍK-KOMPRESORY výrobní družstvo je ryze českou společností zabývající se vývojem, výrobou a prodejem kompresorů již od roku 1954, což je řadí mezi významné české výrobce kompresorů.

+420 561 034 570      info@honkys.eu

 

© 2018 HONKYS a.s. – všechna práva vyhrazena