Odsávané stoly s 99% účinností odvodu a filtrace plynu

Vsaďte na skvělé pomocníky pro termické dělení kovů

Odsávané stoly patří k základní výbavě každého provozu, na kterém probíhá termické dělení kovového materiálu. Během řezu totiž vznikají zdraví škodlivé plyny, které je třeba neustále odsávat a filtrovat. A právě odsávací stoly dokážou tento plyn odvádět díky speciálním vnitřním vanám. Stůl tedy slouží jako lapač plynů a zároveň jako pracovní místo pro zakládání a řezání plechů.

 

Ke stolu je potrubím připojeno filtrační zařízení. Díky němu je plyn čistý na 99,99%. Ano, takovou účinnost mají odsávané stoly, které Vám naše společnost HONKYS a.s. dodává. Účinnost ovšem není jedinou předností těchto stolů a jejich filtrací. Kromě toho vás jistě potěší také velice přijatelná cena, bezporuchový chod a životnost stolů, které vydrží na pracovištích i více než 10 let (a to aniž byste je museli servisovat nebo nějak dále upravovat).

Přednosti odsávaných stolů od výrobní společnosti TIGEMMA

  • Možnost výběru ze 3 typů odsávaných stolů za velmi přijatelné ceny
  • 99,99% účinnost v čištění škodlivých plynů při termickém dělení kovů
  • Bezporuchovost a dlouhá životnost více než 10 let bez nutnosti servisu a úprav
  • Perfektní izolace na dvířkách každé sekce pro dokonalé odsátí veškerého plynu

Poznejte rozdíly mezi nabízenými typy stolů

Do svého provozu si můžete vybrat ze 3 druhů odsávaných stolů, které pro vás vyrábí přední společnost TIGEMMA, a které Vám rádi dodáme. Jsou to:

 

  1. Lehké stoly určené pro plazmové řezání a materiály s tloušťkou maximálně 50 mm. Tyto stoly mají rozměry až 2 x 6 metrů.
  2. Střední stoly, které jsou určené jak pro plazmové, tak pro autogenní řezání materiálů s tloušťkou maximálně 250 mm. U těchto stolů je rozměr v podstatě neohraničený.
  3. Stoly těžké řady, na kterých lze zpracovat materiál do tloušťky 300 mm.

 

A jako alternativu k odsávaným stolům ještě nabízíme Pálicí rámy s nosností do 2400 kg/m2, které se ukládají do prostoru pálicího stroje.

Jak se odsávané stoly instalují a udržují

Pokud si vyberete stůl z naší nabídky, rádi zajistíme jeho instalaci u vás na pracovišti. Zvládneme to během jednoho dne nebo i několika hodin. Záleží na tom, jak velký stůl zvolíte. Co se však týče jeho pravidelné údržby, to už jistě zvládnete sami. Není to totiž nic složitého. Stačí jednou za čas sundat lamely a mřížku a vyčistit stůl od hrubých nečistot.

Cena těchto stolů může být od 50.000 Kč do 6.000.000 Kč  a víc. Záleží pochopitelně na velikosti Vámi vybraného stolu. K těmto stolům Vám navíc rádi poskytneme servis, anebo Vám nabídneme i další výroby jako je samostatný stroj, filtrace nebo plazmový zdroj.

Hodil by se Vám odsávaný stůl?

Kontaktujte nás

Přečtěte si i o dalších zajímavostech ze světa termického zpracování kovů. Pomohou Vám s tím naše stránky a facebook.

+420 561 034 570      info@honkys.eu

 

© 2018 HONKYS a.s. – všechna práva vyhrazena